Xenatec 57S Coupé aneb upravený Maybach, který přišel o pár dveří

Autor: Pavel Srp - 28. 8. 2012


I když automobilka Maybach skončila, nezabrání to úpravcům v tom, aby na jeho autech pracovali… Příkladem budiž společnost Xenatec, která nedávno představila svůj počin v podobě Xenatec 57S Coupé. Ano, čtete dobře. Tahle obrovská limuzína byla přestavěna na kupé, takže vlastně úplně postrádá svůj původní smysl. Nevadí, tuning je přece o tom odlišit se.

Kromě důkladné úpravy karoserie se však na autě změnilo ještě dalších pár věcí, které má na svědomí Burch Fred Hardt. Ten přepracoval interiér. Ten je nyní čalouněn kombinací červené a béžové kůže s doplňky z pravého karbonu na palubní desce, středovém tunelu a podobně. Ideální rande pak dotvoří možnost uskladnit a následně vypít láhev luxusního šampaňského, jež lze včetně skleniček uložit ve středové loketní opěrce na zadních sedadlech. Povšimněte si také obrovských koncovek výfuků, které vypadají obrovsky už jen na fotce a když si uvědomíme, jak obrovský je samotný Maybach…

Nicméně nejen velké koncovky, ale hlavně za přestavbu karoserie je potřeba pořádně zaplatit. Za úpravu budete muset ze svého účtu odeslat neskutečných 923 440 amerických dolarů!!!

S finálními úpravami pomohl japonský tuner Office-K. Ten na auto namontoval nová 24″ kola Forgiato wheels a nové LED denní světlomety.

[nggallery id=1291]

-PS-

Štítky:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru