X. (letní) sraz klubu PORSCHE.108.CZ – Čáslav – fotogalerie

Autor: Pavel Srp -   22. 7. 2012


Máme rádi Porsche, a je jedno, jestli klasická vzduchem chlazená nebo ta novější, vodou chlazená. I proto jsme si nemohli nechat ujít sraz klubu Porsche.108.cz, který byl naplánován na víkend 21.7. – 22.7.2012.

Sraz začal podle programu sjezdem účastníků na čáslavské náměstí. Pohled na zaparkovaná auta na historickém Náměstí Jana Žižky z Trocnova byl netradiční a byla to atrakce nejen pro návštěvníky srazu, ale i pro běžné obyvatele města. Velkou radost ze sportovních aut ze Stuttgartu měly kolemjdoucí děti, které se u aut fotily, ale i jejich tatínkové nebo dědečkové.

Na sraze jsme si mohli prohlédnout vozy od nejstarších až téměř po ty nejnovější. Sjelo se jich přes padesát. Nejstarším vozem srazu bylo Porsche 356 1600 Super Coupé. Jde vlastně o první model automobilky, který později nahradila slavná 911. Nejnovějším zástupcem značky na sraze bylo Porsche 911 předposlední generace (997) hned ve dvou kusech. Kromě toho jsme mohli okukovat modely 924, 944, 928, 996, Cayman nebo Boxster. Jako vzdálení sourozenci se na sraz přijeli předvést také dva kousky VW Brouk nebo 1500 Karmann Ghia Coupé.

Po dopolední výstavě aut v Čáslavi pokračovala druhá část srazu přesunem na Vysočinu a zábavouu podle programu. Ta zahrnovala raut, projekci foto + video z dosavadních akcí, dražbu skleněného poháru z 1. srazu z roku 2003 a mnoho dalšího.

-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *