wifi kamera do auta

Pokud jste často za volantem, je podobný doplněk rozhodně zajímavým tématem. Moderní elektronika se neustále vyvíjí a kráčí mílovými kroky kupředu. Pokud si chcete připomenout letní dovolenou nebo mít k dispozici jen záznam z pracovní cesty, kamera bude vždy připravena vám sloužit. Dnešní svět se bez nich neobejde, ať už slouží ke komunikaci mezi dvěma kancelářemi nebo právě k zaznamenání pohodových letních chvilek na dovolené v prosluněné Itálii nebo Francii. Praktická, velmi malá a lehká, ale s výborným výkonem, přesně taková může být kamera pro váš vůz.

České menu je velkou výhodou

Pokud nechcete při nastavování zařízení používat anglický slovník a mít vše vyřešené poměrně rychle, jistě oceníte menu, které je k dispozici kompletně v češtině. Wifi kamera do auta má také připravenou skutečně velkou kapacitu baterie, jíž oceníte na delších výpravách za prací nebo odpočinkem u moře. MicroSD karty až do kapacity 64 GB, takové jsou možnosti pro dnešní kamery – a čekají na vás tedy hodiny videa ve skutečně špičkové kvalitě. Jste v roli řidiče opravdu denně a chcete mít přehled? Pak není snadnější řešení než právě využití této novinky. Díky 3M nálepce nevyžaduje přísavku a díky tomu, že ji můžete dát i za zpětné zrcátko, nebude při rozhledu za volantem nijak překážet.

wifi-kamera-do-auta_2

Propojení se smartphonem ušetří čas

Nezáleží přitom vůbec na tom, jestli máte na svém chytrém telefonu operační systém iOS nebo dáváte naopak přednost Androidům. Díky spojení mobilní aplikace s kamerou si můžete měnit nastavení vlastně úplně kdykoliv. Stačí jen spárovat obě zařízení a doladit detaily, nad svou autokamerou budete mít vynikající přehled po celý den. Nejzajímavější modely podobné elektroniky si nyní můžete prohlédnout na cel-tec.cz! Osloví vás některá ze zajímavých novinek?

Přidat komentář