Maniaky z West Coast Customs vám asi nemusíme moc představovat. Myslím, že před pár lety jsme je hltali všichni, hlavně když v televizním pořadu Pimp my Ride upravovali nehorázné vraky. Z nich se pak sice občas stával cirkus na kolech s velkými monitory, televizemi, monstrózními hudebními aparaturami, ale klidně i s rybičkami nebo žehlícím prknem v kufru. 🙂 Šílené, možná i nevkusné, ale zatraceně odvážné. Tihle chlapíci v čele s Ryanem Friedlinghausem se opravdu ničeho nebojí, ale kromě zběsilostí na kolech umí i decentní úpravy opravdu zajímavých vozů. Pro příklad stačí vzpomenout na Chevrolet Impala basketbalisty Kobeho Bryanta nebo praktický Rolls-Royce Flying Spur kombi.

Projekt, který vám dnes chceme ukázat, je na zakázku slavného amerického rapera, který si říká Tyga. A není to jen tak nějaké auto. Tenhle mladíček totiž vlastní (mimo jiné, samozřejmě) skvostný Maybach 62S Landaulet. A ne jednn, on má rovnou dva! Tomu se říká: „Vědět, jak utratit peníze.“

Každopádně úpravy jsou ještě v plenkách, takže si na výsledek musíme počkat. Snad se tentokrát WCC vyhnou zběsilým barvám a supersound systémům s trčícími reproduktory z dveřních panelů a obsahujícím dvě kinoplátna s projektorem. Tenhle vůz si zaslouží eleganci a luxus.

 west-coast-customs-maybach-62s-landaulet-rapper-tyga-tuning

-AR-