Výstavní koncept Hilux ‚Invincible 50‘ na veletrhu ve Frankfurtu 2017

Autor: Tisková zpráva - 16. 9. 2017


V rámci oslav dominance modelu Toyota Hilux na celosvětovém trhu pick-upů v posledních 50 letech je na automobilovém veletrhu ve Frankfurtu k vidění výstavní koncept Hilux ‚Invincible 50‘.

Legendární vůz Toyota Hilux, který byl poprvé představen v roce 1968 a o rok později uveden na trh v celé Evropě, je nejoblíbenějším pick-upem na světě. V současné době je prodáván ve 180 zemích a regionech celého světa. Do dnešního dne ho bylo po celém světě prodáno celkem 18 milionů kusů.

Nezastavitelný Hilux, ceněný pro svoji kvalitu, odolnost a spolehlivost, nejednou prokázal svoji neporazitelnost, když dobyl severní pól, islandské sopky i Antarktidu a dosáhl rovněž na stupně vítězů v závodě Rallye Dakar.

Výstavní koncept vozu ‚Invincible 50‘ je ztělesněním rostoucí poptávky trhu po vozidlech pro dopravu osob i nákladu v segmentu pick-upů. Posiluje celosvětovou reputaci modelu z hlediska houževnatosti. A díky celé řadě příslušenství šitého na míru je okamžitě rozpoznatelným jakožto vůz ze speciální edice, a rovněž je ideální pro širokou škálu profesionálních a volnočasových aktivit.

Hilux ‚Invincible 50‘ je opatřen matně černým horním a bočním ochranným rámem, černým předním podběhem a černými lemy okraje blatníku. Vůz je vybaven unikátními 18“ kola z lehké slitiny matně černé barvy s robustními univerzálními pneumatikami od firmy BF-Goodrich, která dodává závodní pneumatiky pro vozy Toyota Hilux a Land Cruiser v závodě Dakar.

Na korbě je výstavní koncept pick-upu Toyota opatřen rovněž praktickou plastovou vanou a velkou skříní na nářadí, plechem prahu dveří navrženým speciálně pro tento model, podlahovými koberečky a ruční brzdou v kůži.

Předpokládá se, že prodej vozů Hilux v Evropě dosáhne v roce 2017 počtu 40 600 kusů a překoná tak předchozí rekord 40 104 kusů z roku 2007. Model Hilux uspokojuje potřeby rozrůstající se skupiny zákazníků využívajících pick-upy v rámci volnočasových a podnikatelských aktivit a pro přepravu osob i nákladu.

Štítky: , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek