České zastoupení automobilky Mercedes-Benz pro své zákazníky a příznivce připravuje řadu výstav exkluzivních vozidel ze své dílny i z dílny již zesnulého Maybachu. Tentokrát ale šlo, jak jsme vás začátkem října informovali, o opravdovou bombu!

V rámci letošních oslav 45 let značky AMG se na pražském Chodově rozhodli uspořádat velikou výstavu vozidel z dílny z Affalterbachu. K vidění byly nejnovější skvosty jako SLS coupé i SLS roadster, CLS, ML nebo exkluzivní C63 AMG Black Series. Už jen to samo o sobě není k vidění každý den, ale to, co stojí naproti, to je teprve ta správná automobilová lahůdka!

V druhé části opravdu rozlehlého showroomu byly k vidění opravdové závodní stroje. Nevím, který z nich je nejzajímavější, každý si zřejmě vybere to svoje. Vedle sebe tady stály skvosty jako Mercedes-Benz 300 SEL 6,8 AMG, SLS AMG GT3 a brutální Céčko pro závody DTM. Slova mi na to nestačí, podívejte se na fotky!

Na této výstavě, která je běžně přístupná, byste určitě neměli chybět! Čas máte až do pondělí 29.října 2012.

A na závěr ještě jedno video z facebookové dílny Mercedes-Benz Česká republika jak probíhalo stěhování téhle červené bestie na showroom:

-PS-