fiat_ducato

Vybíráte dodávku pro své podnikání? Doporučujeme nové modely Fiat Ducato a Iveco Daily Furgon

Autor: Komerční sdělení - Foto: Fiat, Iveco - 9. 12. 2020


Dodávky patří mezi nejoblíbenější užitkové vozy. Jak by také ne, využijete je při přepravě osob, zboží i materiálu různého druhu. Jakou ale zvolit?

Spolehlivý a výkonný motor, rozumná spotřeba a možnost zabezpečení přepravovaného nákladu. Tak by se daly shrnout hlavní požadavky podnikatelů na dodávku, která by se měla stát součástí jejich podnikání. Z široké nabídky trhu jsme pro vás vybrali dva modely, které tyto požadavky splňují na výbornou.

Je libo Fiat Ducato?

Co byste řekli otevírání zadních dveří v úhlu 270 °? A komfortu v kabině srovnatelném s komfortem osobního vozu? S praktickým a elegantním přístrojovým panelem, dotykovou obrazovkou a integrovanou navigací? To a mnohem víc najdete v jednom z posledních modelů značky Fiat Ducato Furgon, který se může stát vaším skvělým pomocníkem při přepravě zboží i materiálu. Ten v ní bude v maximálním bezpečí. Ochránit je totiž možno jak stěny nákladového prostoru, tak i podlahu. Tento užitkový vůz je navíc v dispozici ve více než deseti tisících verzích, z nichž si zcela určitě vyberete model, který bude maximálně vyhovovat vašim požadavkům.

Nebo raději Iveco Daily Furgon?

Skvělou volbou však je i model značky Iveco Daily Furgon. Vynikající jak mimořádným objemem zavazadlového prostoru (od 7,3 m3 až do 19,6 m³), tak i nízkou spotřebou paliva a náklady na údržbu. Za nimi stojí jedinečné motory Daily s elektronicky řízeným turbodmychadlem a proměnlivou geometrií. Za zmínku ovšem stojí i exkluzivní pneumatiky třídy A Super Eco Low Rolling. Firemní peníze vám však ušetří i delší intervaly na výměnu oleje. V nabídce navíc jsou tři verze (panelová dodávka, poloprosklená a prosklená dodávka).

iveco_daily_furgon

Obraťte se na renomovaného dodavatele

Oba modely najdete například v portfoliu renomovaného prodejce dodávek a užitkových vozů společnosti Strojservis Praha, s.r.o., u níž se vám po všech stránkách dostane nadstandarních služeb. Koupí vozidla zkrátka její služby nekončí. Profesionální automechanici jsou například připraveni vašemu novému užitkovému vozidlu věnovat nadstandardní poprodejní servis. Obrátit se na ně však můžete i v případě zájmu o přestavbu užitkového vozu dle vašich představ.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru