VW Caddy od MR Car Design: Tak trochu jiná dodávka…

Autor: Pavel Srp - 3. 1. 2012


Dodávky jsou už neodmyslitelnou součástí „automobilového života“, tak se čím dál tím více stávají terčem soukromých úpravců nebo i specializovaných firem… Už jsme si představili např.: Ford Transit upravený na drifty, ale dnes se podíváme na menší Caddy, který je upraven po vizuální stránce.

Volkswagen Caddy je postaven na podvozkové platformě shodné s VW Golf a VW Tiguan, ale protože je to dodávka, jeho zadní náprava je odpružená listovými pery. Výjimkou je však osobní verze Life, která používá klasické vinuté pružiny a tlumiče. Verzi Life si vybral i úpravce MR Car Design, který se jí podíval na zoubek a přetvořil ji na opravdu fešáckou dodávku!

Jako základ úpravy tedy posloužil stříbrný Volkswagen Caddy Life s vysokou střechou. Díky „výhodě“ na podvozku u verze Life, kterou jsme zmínil v předchozím odstavci, se na místo standartních tlumičů nastěhoval vzduchový podvozek, který umožňuje karoserii zvyšovat nebo snižovat třeba podle vaší momentální nálady nebo rozpoložení, a to buď na dálku nebo ovladačem v autě. Do podběhů úpravce nainstaloval kola z lehké slitiny v rozměrech 8,5 x 19 palců od výrobce Rotiform obuté do pneumatik 225/35 R19 na obou nápravách.

Když jsem fotky tohoto auta viděl poprvé, spadla mi čelist skoro až na zem. Vypadá opravdu výborně, co říkáte?

[nggallery id=167]

-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru