Kdo by neznal ty situace, kdy doprava ve městě kolabuje, všude jsou auta plná nervózních řidičů a ohleduplnost aby jeden pohledal. A je to smutné. Dostat se ve špičce z jednoho jízdního pruhu do druhého je často o nervy, plechy i o život. Ovšem, jak ukazuje vtipné video z Los Angeles, jde to vyřešit i s humorem a bez rozčilování.

Zrovna Los Angeles je svými kolonami celkem proslulé a tak to chce hodně pevné nervy na to, abyste se dostali z jedné části města na druhou. Ovšem řidič, kterého autorka označila jako majitele IQ alespoň 300 000, to vyřešil po svém. Místo neurvalého cpaní se do jízdního pruhu, troubení a nadávek si prostě vytvořil cedule s nápisy toho, o co zrovna ostatní řidiče prosí.

V přiloženém videu je vidět, že v jednu chvíli z auta vystrčí ruku držící ceduli, na které je prosba o to, aby ho řidička pustila do jízdního pruhu. Na další pak poděkování. Uznejte, že tohle má prostě nápad!

Navíc, těsně před tím, než vytáhne cedulku s poděkováním, je vidět, že se prohrabuje dalšími papíry. Je tedy dost pravděpodobné, že podobných “proseb” a vysvětlení, proč dělá to či ono, má v autě mnohem víc. Dotyčný nás hodně pobavil a přemýšlíme, jestli by něco podobného také nešlo zavést. 😀 Pokud by to k úsměvu a ohleduplnosti donutilo byť jediného, standardně nerudného, řidiče, stojí to za to!