Amerického úpravce Vorsteiner vám asi nijak zdlouhavě představovat nemusíme. Jeho práce je dobře známá i v Evropě a u fajnšmekrů i často vyhledávaná. Není pro každého, ale kdo má rád lehké extrémy, přijde si na své.

Jedna z posledních prací ale není ani tak extrémní, jako spíše vyladěná k dokonalosti. Zaplesají nad ní především srdíčka milovníků italského Ferrari. Model 458 Italia asi znáte a určitě znáte i jedinečnou verzi 458 MM Speciale. Pokud ne, připomeneme, že jde o limitovanou sérii o jednom jediném kusu, která byla vyrobena pro jednoho opravdu movitého klienta automobilky.

A protože další kus už asi nikdy nevznikne, je tu právě Vorsteiner, aby případné zájemce k MM speciale alespoň trochu přiblížil. Měl by k tomu pomoci v prvé řadě nový bodykit, který dostal jméno VX-Aero. Ten zahrnuje nový přední nárazník, nástavce prahů a zadní nárazník s masivním difuzorem. Vše je samozřejmě vyrobeno z karbonu.

K tomu ve Vorsteineru přidali nový výfukový systém a báječná kola, která nesou označení VFN 507. Jako pohonné ústrojí zůstává i v této úpravě vidlicový osmiválec o objemu 4,5 litru, který disponuje výkonem 578 koní, díky kterým se může chlubit maximální rychlostí 325 km/h.