Volvo a síť hotelů Tablet otevřely ve švédských horách chatu „Get Away Lodge“

Autor: Tisková zpráva - 14. 2. 2017


Automobilka Volvo a správce sítě luxusních hotelů Tablet představují v severním Švédsku horskou chatu Get Away Lodge, která by se měla stát poklidným útočištěm pro všechny, kteří chtějí znovu objevit své životní vášně.

Při příležitosti uvedení prémiového modelu Volvo V90 Cross Country a v rámci větší kampaně zaměřené na podporu zdravé rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem (v ČR uváděné pod názvem „Žijte přítomností“) spojila švédská automobilka své síly s původním online správcem sítě hotelů Tablet, aby mohli svým zákazníkům nabídnout jedinečný zážitek v uklidňující zasněžené krajině švédských hor.

Po omezenou dobu si mohou lidé rezervovat pobyt v odlehlé chatě Get Away Lodge, která se nachází kousek za hranicí rušného zimního resortu vesnice Åre v severošvédském regionu Jämtland. Tradičně vyhlížející horská chata byla nově zrekonstruována a pečlivě vybavena nábytkem, který je ukázkou kombinace skandinávského designu a pozornosti věnované detailům.

Součástí pobytového balíčku je také zcela nové Volvo V90 Cross Country. Jedná se o luxusní kombi stvořené pro každou cestu a do každého počasí, které se může pochlubit permanentním pohonem všech kol, zvýšenou světlou výškou a celou řadou nejmodernějších asistenčních a bezpečnostních systémů, což z něj dělá perfektního společníka pro objevování krás místní krajiny a užívání si okolních outdoorových aktivit, který vás mimo jiné bezpečně dopraví do restaurace Fäviken Magasinet, jež získala ocenění v podobě dvou michelinských hvězd.

„Náš průzkum provedený v celosvětovém měřítku prokázal, že šest z deseti lidí touží trávit více času venku namísto v kanceláři. My chceme tyto lidi povzbudit, aby přehodnotili své priority a opět našli své zapomenuté vášně. Naše horská chata je ideálním místem pro každého, kdo chce na pár dní uniknout od každodenní rutiny a objevit nepolapitelnou rovnováhu mezi pracovním a osobním životem, po níž všichni toužíme,“ uvedl Björn Annwall, senior viceprezident pro globální zákaznický zážitek ve společnosti Volvo Car Group.

Obklopena zasněženými horami, hlubokými lesy a nádhernými řekami nabízí naše exkluzivní chata ložnici pro dvě osoby, plně vybavenou kuchyň s úžasným panoramatickým výhledem na horu Åreskutan a obývací pokoj s velkým krbem. Součástí chaty jsou také jídelna, studovna a relaxační pokoj například pro cvičení jógy, který je vybaven podložkami na jógu, vonnými tyčinkami a svíčkami. V prostorném skladu najdou dočasní obyvatelé domu rozmanitou výbavu na zimní sporty, která zahrnuje například lyže, teplé zimní oblečení nebo sněžnice. V souladu s filozofií značky Volvo nabízí toto místo maximálně švédský luxusní zážitek.

Návštěvníci budou mít 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu k dispozici recepční službu, která jim pomůže rezervovat si stůl na večeři, doporučí jim vhodné outdoorové dobrodružství a postará se o to, aby bylo okolí chaty každý večer příjemně osvětleno.

„Auta a pohostinství představují úžasné záležitosti, protože je v obou případech třeba velmi tvrdě pracovat, aby bylo dosaženo přirozeně jednoduchého výsledku,“ vysvětluje Laurent Vernhes, spoluzakladatel a generální ředitel sítě hotelů Tablet. „Automobilka Volvo vytvořila skutečně speciální hotelový zážitek, po kterém naši příznivci touží. Budu usilovat o to, aby se naše horská chata Get Away Lodge stala jen jednou z mnoha!“

[td_block_ad_box spot_id=“custom_ad_5″]

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“5681″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru