Test-2020-Skoda-Octavia-15-TSI-110-kW-ACT- (8)

Volkswagen Financial Services zvýhodňuje podmínky operativního leasingu aut pro drobné podnikatele

Autor: Tisková zpráva - Zdroj: Volkswagen Financial Services - Foto: Pavel Srp - 11. 11. 2020


Volkswagen Financial Services přichází s novou nabídkou operativního leasingu Firemní Škoda Bez starostí. Ta cílí na malé a střední podniky a dále zvýhodňuje cenové podmínky při financování dvou a více vozů, což je zejména v době krize pro firmy lákavé. A firmy na novinku slyší. Jen během prvních dnů na ni reagovaly desítky podnikatelů. V případě pořízení například dvou vozů Škoda Octavia může úspora na splátce pro jedno auto činit mezi klasickou Škodou Bez starostí a Firemní Škodou Bez starostí téměř 40 tis. Kč při financování na 36 měsíců.

„Budoucnost se pro mnoho živnostníků a podnikatelů nese ve znamení nejistoty. Přicházíme proto se zvýhodněnou nabídkou Firemní Škoda Bez starostí, která malým a středně velkým firmám pomůže lépe rozplánovat výdaje na provoz a pořízení automobilů, a umožní jim tak ponechat si finance do zásoby pro akutní výdaje,“ vysvětluje Vratislav Strašil, jednatel společnosti Volkswagen Financial Services.

Princip akce je jednoduchý. Malí a střední podnikatelé mohou nyní dosáhnout na ještě výhodnější podmínky, než je v rámci leasingu Škoda Bez starostí běžné. Stačí přitom pořídit pouze dva automobily na místo jednoho, což řada podnikatelů běžně činí. Konkrétním příkladem pak je splátka modelu Škoda Octavia 1,5 TSI 110 kW, která může být pro firemní zákazníky až o 861 Kč levnější. „Smlouvu je možno uzavřít na dva až pět let s nulovou akontací. Vše od výbavy až po kilometrový nájezd si klient volí sám, jedinou podmínkou je pořízení nejméně dvou vozů,“ popisuje specifika zvýhodnění Jan Pařízek, ředitel fleetového a remarketingového oddělení.

Akce se vztahuje na všechny modely Škoda včetně možnosti vlastní konfigurace vozu, příslušenství, doplňkových služeb, délky trvání smlouvy i nájezdu kilometrů (max. 240 000 km) a je plně kombinovatelná s dalšími zvýhodněními Škoda Auto. Její součástí je i zvýhodněné značkové Škoda pojištění a sjednat si tento typ zvýhodněného operativního leasingu mohou jak právnické, tak fyzické osoby – podnikatelé.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru