Víte, jak řadit auta do svatební kolony?

Autor: Pavel Srp - 17. 7. 2016


Požádali jste svou partnerku o ruku a chystáte svatební obřad? A nebo naopak Vás partner požádal o ruku? Řešíte, aby se váš společný den povedl snad možná co nejlépe a nechcete na nic zapomenout? A co svatební kolona? Víte už, v jakém pořadí auta pojedou nebo jak by měla jet? Pokusíme se vám s tím poradit.

chevrolet camaro svatba

Hned na začátek je nutné říci, že je to vlastně úplně jednoduché, o nic nejde. V zásadě pravidla a „svatební tradice“ říkají, že je pořadí aut jiné při cestě na svatební obřad a cestou z něj na svatební hostinu.

Pojďme se nejdříve podívat na cestu na obřad. Jako první vyráží auto s ženichem, v tom s ním mohou jet i jeho rodiče a svědek. Následující kolona ale určené pořadí nemá, a tak je jen na svatebčanech, jak se do kolony zařadí. Celou kolonu pak uzavírá auto s nevěstou, který by měl být nazdoben nejvýrazněji.

Svatební kolona by měla jet pomalu, aby se zbytečně neroztrhala a upozorňovat na sebe tak, aby si všichni okolo mohli dosyta užít ten slavnostní okamžik a nazdobené vozy si prohlédnout.

Důvod, proč jede nevěstino auto jako poslední, je ten, že by nevěsta měla přijet již k zaparkovaným autům a čekajícím svatebčanům. Z auta by jí měli pomoci družičky, svědkyně a nebo ideálně sám ženich.

Po obřadu odjíždí novomanželé společně ve voze nevěsty pouze se svým řidičem.

test-skoda-superb-v6-fsi-4x4-laurin_a_klement-svatba

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek