Veronika Žilková za volantem Citroënu DS4 ve filmu Babovřesky 2

Od Pavel Srp | 4. 7. 2013 0

Troškovy Babovřesky se dočkaly pokračování: na konci května padla první klapka připravovaného filmu Babovřesky 2 a i v letos v něm hrají vozy Citroën.

V dalších Babovřeskách uvidíme za volantem Citroënu DS4 Veroniku Žilkovou, představitelku manželky starosty, a proto jsme se jí dojeli zeptat, jak se cítí jako řidička.

„Upřímně řečeno, žádná sláva. Ale než se k tomuto tématu dostanu, chtěla bych učinit prohlášení: já si vždycky přála koupit citroën, který pro mě odjakživa představoval krásný vjem s úžasnými technologiemi, ve kterém jezdil i Belmondo. Bohužel žádný z mých partnerů mi to ale nikdy nedovolil! Dokonce ani Stropnický, který ve svém pokoji neustále brouzdá po internetových motoristických stránkách, takže mě brzy dokázal přesvědčit, že jeho milenkou je ve skutečnosti automobil. Ten sice stále sní o tom, že by si jednou pořídil starého citroëna a vyrazil s ním napříč Evropou, jenže se mi bohužel zdá, už je na splnění tohoto snu poněkud pohodlný. Zatímco já tomu stále ještě věřím…“ říká Veronika Žilková.

Dalšími vozy, které ve filmu diváci uvidí, je Citroën C-Elysée, kterým přijíždí obávaný kontrolor z Prahy a Citroën DS3 Cabrio v kanárkově žluté barvě, které si zakoupí jeptiška.

Film půjde do distribuce v únoru 2014 a přejeme mu stejný divácký úspěch, jako „jedničce“.

[nggallery id=2321]

Tisková zpráva/-PS-