formule_1-red_bull-praha-karluv_most

V Praze si budete moci v neděli prohlédnout monopost Formule 1 týmu Red Bull Racing

Od Josef Pelikán | Zdroj: Autoklub ČR - Tisková zpráva - 25. 6. 2021


Možnost prohlédnout si na vlastní oči Formuli 1, navštívit expozici historického monopostu Tatra 607, získat podpisy osobností motoristického sportu, zajezdit si na závodních simulátorech F1, zhlédnout unikátní premiéru Slow Motion záběrů z jarního natáčení spotu Red Bull Racing u nás, sledovat živý přenos závodu Formule 1 z Rakouska, vyhrát hodnotné ceny v soutěžích, to jen stručný výtah z bohatého programu nedělní akce u Autoklubu České republiky v Opletalově 29, naproti hlavnímu nádraží v Praze.

Akce startuje v 10.00 hodin, moderovat ji bude Petr Suchoň. Po zahájení proběhne vernisáž expozice Tatra 607 v salónku Grand Prix klubového domu Autoklubu ČR. Od 11.00 hodin jsou na programu rozhovory s osobnostmi motorsportu.

Tatra_607

Tatra 607 | Foto: Autoklub ČR

Od 12.00 hodin se rozjedou Red Bull Gaming Units, závodní simulátory Formule 1. Předem registrované týmy budou soutěžit v Pit Stop Red Bull Challenge, výměně kol na reálné konstrukci formule pomocí skutečných nástrojů, které používají mechanici přímo v boxech F1.

Na 13.00 hodinu je plánovaná autogramiáda ambasadorů akce, Erika Caise, Filipa Mareše, Tomáše Engeho a dalších osobností. Po vyhodnocení soutěže Red Bull Racing Powered by Puma o prémiovou kolekci týmového oblečení proběhne projekce oficiálního spotu From Castle to Castle a unikátní premiéra Slow Motion záběrů z natáčení.

Od 15.00 hodin je plánován živý přenos závodu Formule 1 z Red Bull Ringu. V 17.15 hodin bude vyhodnocena soutěž P ZERO Powered by Pirelli o sadu pneumatik. Pak proběhne projekce filmu Making of From Castle to Castle a exkluzivní rozhovory o natáčení. Ukončení akce je plánováno na 20.00 hodin.

Partnery akce jsou Městská část Praha 1, Puma ČR a Pirelli ČR. Vstup je zdarma.