V Letňanech se konají automobilové výstavy Prague Car Festival a Autoshow Praha [galerie]

Autor: Pavel Srp - Zdroj: - Foto: - 29. 8. 2020


Pražské výstaviště v Letňanech je o tomto víkendu plné aut, konají se tu totiž hned dva velké veletrhy. Tím větším z nich je Prague Car Festival, kde jsou vystavena upravená auta, tím druhým Autoshow Praha, kde si návštěvníci mohou prohlédnout automobilové novinky.

Prague Car Festival je hlavně o upravených autech, která jsou vystavena v několika halách. Návštěvníci si mohou prohlížet auta snad všech značek, stáří, ale i stylu úprav. Nejde navíc jen o česká auta, ale vystavit své klenoty se sjeli i zahraniční účastníci ze skoro celé Evropy.

Jako doprovodné výstavy jsou k vidění i americké i evropské automobilové veterány.

Trochu menší výstavou (velikostí, nikoliv důležitostí) je tradiční Autoshow Praha, která pro letošní rok změnila místo i obvyklý termín konání. Nachází se opět v několika halách a prezentuje hlavně nové automobily.

Českou výstavní premiéru si tu odbylo hned několik novinek, mezi nimiž nechybí v prvé řadě Škoda Octavia RS, ale také Hyundai i20 a i30 nebo Mazda MX-30 či Ford Explorer.

Obě výstavy se na letňanském výstavišti konají dnes a zítra. Navštívit je můžete dnes od 10 do 19 hodin, zítra od 10 do 17 hodin. Za jednodenní vstupenku zaplatíte 300 Kč, děti nad 120 cm a studenti 200 Kč.

Štítky: ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru