Patříte-li mezi milovníky BMW, zbystřete! V jihozápadním Bulharsku ve městě Blagoevgrad bylo ve staré tovární hale určené k demolici nalezeno 11 BMW řady 5 generace E34. To je jedna část téhle události. Ta druhá je fakt, že všechna ta auta jsou prakticky nová, respektive nikdy nejetá. Ani jedno nemá na tachometru více než 10 kilometrů!

Bulharští motorističtí novináři tvrdí, že všech 11 vozů je z roku 1994, což znamená, že jde o kusy z konce výroby, kterou BMW zastavilo v roce 1995. Podle nich by pod kapotami většiny nalezenců měly být šestiválce 520i, ale je mezi nimi i několik výkonnějších 525i. Stejně tak odhalili, že všechna ta auta byla zakoupena jakousi autopůjčovnou, která je zde také uskladnila. Proč je ale nikdy nevypustila do provozu, to zatím nikdo nezjistil.

Všechna auta jsou po tolika letech stání v továrně zašlá, některá mají i pár šrámů, vzniklých nejspíš jen nešetrným uskladněním. Nic z toho nebude problém, který nepůjde snadno vyřešit.

Bulharská média také tvrdí, že všechna ta krásná BMW budou na prodej, a to za celkovou částku asi 400 000 Kč. Směšná suma, co myslíte? Ale zatím není potvrzená. Jisté je, že se všechna auta dostanou z Bulharska pryč a garantujeme vám, že se o ně budou někteří schopni i poprat. Budete mezi nimi? 😊