Nedílnou součástí americké kuchyně jsou tacos. Kukuřičná tortilla s náplní, pikantní salsou a čerstvým koriandrem. Takový pokrm si Američané často dávají v rychlém občerstvení nebo objednávají přímo domů. Ford proto navázal spolupráci se společností Postmates, zajišťující rozvozy nejen jídel, ale i dalších nákupů. Do pilotního projektu v Miami a Miami Beach se zapojilo více než 70 podniků včetně oblíbeného Coyo Taco. Pokud si zákazník objedná jídlo (nebo jiné zboží s dovážkou domů) přes Postmates, může mu objednávku doručit prototyp autonomního rozvážkového vozu.
Pro pilotní program Ford navrhl Transit Connect s jednou schránkou na straně spolujezdce a dvěma dalšími vzadu, kdy v každé z nich jsou i dva držáky nápojů. Velikosti schránek se ale liší, protože služby jako Postmates doručují nejrůznější objednávky od rychlého občerstvení až po zboží z domácích potřeb.
V rámci projektu se zjišťuje především to, jak zaměstnanci firem i zákazníci k autonomní dodávce přistupují. Testují se zde rozhraní, která se uplatní při návrhu autonomního rozvážkového vozu plánovaného na rok 2021 – dotyková obrazovka, soustava schránek a externí audio.
Jakmile vůz dorazí na místo, dostane zákazník zprávu s pokynem k vyzvednutí objednávky. Po zadání kódu na dotykové obrazovce se příslušná schránka odemkne a rozsvítí.
Prototypy vypadají, jako by jezdily samy, ve skutečnosti je ovšem řídí zkušený řidič. Předmětem tohoto výzkumu je totiž právě interakce mezi lidmi a autonomními rozvážkovými automobily. Technologii autonomní jízdy Ford vyvíjí a testuje v jiných lokalitách s jinými prototypy.