Už taky „Pangujete“? Aneb parkujte „bez peněz“.

Autor: Martin Binder - 29. 3. 2013


Víte, co mají společného New York, Tel Aviv, Hamburk a Mělník? Tak nějak takto začínala tisková konference v Mělníku. A odpověď? Všechna výše zmíněná města spojuje unikátní parkovací systém Pango.

Skrze Mělník se Pango dostává i do Čech. Zde právě ve středu 13. března 2013 spustili pilotní projekt. V Mělníce můžete tedy poprvé využít možnosti platit za parkování v centru města pomocí mobilní aplikace Pango.

A o co se jedná? Systém Pango přináší řidičům pohodlnou, jednoduchou a bezpečnou platbu za parkování bez použití hotových peněz. Díky tomu odpadá nepříjemná situace, kterou já osobně zažívám dennodenně, a to moment, kdy konečně najdu parkovací místo, zaparkuji a zjistím, že u sebe nemám žádné drobné. Nyní si mohu stáhnout aplikaci Pango Parking pro svůj chytrý telefon. Po registraci už stačí pouze vybrat místo, kde zaparkuji a kliknutím na tlačítko „Start“, mám hotovo.

A to se dostáváme k další výhodě Panga, tedy placení za reálnou dobu, kdy parkuji. Díky tomu ušetřím, když např. potřebuji jen zaběhnout na úřad a místo půlhodiny parkování mi stačí jen pět minut.

Už jste o Pangu slyšeli? Jaký na něj máte názor?

PR/-MB-

Štítky:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru