bmw-x4-tuning-ac-schnitzer-05

Vnímání krásy a designu je věcí, která je zcela absolutně subjektivní. A funguje to tak i v oblasti úprav automobilů. Krásným příkladem je i balíček úprav pro nové BMW X4, které představil tuner AC Schnitzer.

Změn si na BMW X4 můžete všimnout už na první pohled. Vyměněny byly nárazníky, které mají nyní mnohem složitější tvary a jsou na pohled výraznější. Jsou tu i spoilery na vrchu skla pátých dveří. Na víku zavazdlového prostoru může být také další karbonový spoiler, který je k vidění na úvodní fotce.

Původní sériová kola musela z auta dolů a jejich místo mohou zaujmout nové disky AC1 BiColor o průměrech od 19 a 20 palců nebo 22palcové disky AC2, které má právě auto z fotek. Ty kombinují černý lak a leštěné plochy. Kola v blatnících skvěle vynikají, čemuž napomohl snížený podvozek. Ten vpředu putoval o 20 mm níže k asfaltu, vzadu o 25 mm.

V interiéru je také pár nových drobností. Jmenuje například hliníkové nástavce prahů včetně odkládací plochy pro nohu, hliníkové části interiéru a tak dále. Vašim přáním se samozřejmě tuner bránit nebude – v případě, že za ně řádně zaplatíte.

Upravit si samozřejmě můžete nechat i výkon auta, protože AC Schnitzer nabízí chiptuning. Výkony pak vzrostou následovně: 30d xDrive z 265 koní na 315 koní, M40d xDrive ze 326 koní na 374 koní.