BMW M4 si můžete objednat v různých barvách, pokud jste ochotní zaplatit i více než 100 tisíc, fantazii se meze nekladou. Ovšem nikdy by nás asi nenapadlo, jak dobře bude M4 vypadat ve velmi decentním, přesto nepřehlédnutelném fialovém odstínu. Ačkoliv jde o tmavou barvu, fantasticky na ní vyniknou všechny tvary auta, obzvláště pak, když projde decentní úpravou u Bespoke.

Zatímco nám by bývala stačila ta skvělá barva, majitel téhle M4 se rozhodl, že to chce ještě něco víc. Proto pořídil sadu lehkých kovaných kol Forgestar F14, která mají vpředu rozměr 9,5×20 palců a vzadu 10,5×20 palců. A i v tomto případě se ke slovu dostaly barvy. Kdyby totiž byla kola lakována jinou než lesklou černou barvou, nevypadalo by to vůbec dobře. Takhle si obě barvy spolu báječně sedly.

K tomu všemu přišlo na řadu také několik decentních dílů z karbonu, lehce upravený přední nárazník a chybět nemůže to báječné BMW M Performance zadní přítlačné křídlo. Jako celek tahle úprava nemá chybu a jsme si jistí, že nic neubrala na každodenní použitelnosti auta.