Ferrari F12berlinetta je na světě teprve krátce, ale různí úpravci se na ní slétají jako ptáci na zimní zob. Máme tu tedy další úpravu vozu, která zaujme především křiklavě žlutým lakem.

Nedávno jsme vám představili F12berlinettu upravenou firmou Novitec Rosso. Této je výtvor Wheelsandmore velmi podobný, což je dané především stejnou barvou laku. Ani zde nejsou úpravy karoserie zatím přítomny, neboť na těch se stále pracuje. Na voze se tedy především sahalo na techniku.

Zatímco Ferrari od Novitec Rosso disponuje výkonem 763 koní a točivým momentem 703Nm, v případě díla Wheelsandmore se jedná dokonce o 785 koní. Úctyhodný výkon z vidlicového dvanáctiválce s atmosférickým plněním!

Podvozek byl snížen o 30 milimetrů a vyměněna byla kola – nové disky mají průměr vpředu 21 palců a vzadu 22. Jedinou úpravou karoserie jako takové zůstává klasický černý proužek po celé vrchní části vozu.

Další informace prozatím nejsou dostupné, ale jejich příchod můžeme očekávat v nejbližší době. Každopádně model F12berlinetta by stál za hřích už v sériové podobě, natož pak s upravenou technikou od profesionálů, co říkáte?

-FM-