UEFA EUROPA LEAGUE zahajuje s podporou značky SEAT

Autor: Pavel Srp - 14. 2. 2012


Letošní fotbalová sezona 2011/2012 je vyvrcholením úspěšného tříletého partnerství mezi španělskou automobilkou SEAT a UEFA EUROPA LEAGUE ve fotbale, jedné z nejvýznamnějších soutěží evropského klubového fotbalu. Jedinečný fotbalový festival přejde v polovině února do své velmi napínavé vyřazovací části, v níž změří své síly 32 nejlepších týmů z celé Evropy. Mezi nimi nebude chybět ani úřadující mistr České republiky, FC Viktoria Plzeň, která na podzim zanechala velmi dobrý dojem v Lize mistrů.

[singlepic id=3124 w=160 h=120 float=left]FC Viktoria Plzeň nastoupí 16. února 2012 v 19 hodin proti německému týmu FC Schalke 04. Utkání bude významné i tím, že to bude první velký evropský zápas na nově zrekonstruovaném stadionu ve Štruncových sadech. Odveta se bude hrát 23. února od 21:05 v německém Gelsenkirchenu. Postupující z dvojice Plzeň-Schalke narazí v následujícím kole UEFA EUROPA LEAGUE, které je na programu ve dnech 8. a 15. března 2012, na vítěze střetnutí mezi rumunským celkem FC Steaua Bukurešť a nizozemským týmem FC Twente. Finále letošního ročníku UEFA EUROPA LEAGUE 2011/2012 se uskuteční 9. května 2012 v Bukurešti.

SEAT je hlavním partnerem UEFA EUROPA LEAGUE od začátku září 2009. Tříletá smlouva, která se velmi záhy stala nejúspěšnějším sportovním sponzoringem v historii značky SEAT, zahrnuje řadu práv souvisejících s asociací, pořádanými akcemi, propagací a sdělovacími prostředky. Více než dvě stovky zápasů UEFA EUROPA LEAGUE sleduje každoročně na televizních obrazovkách přes půl miliardy diváků po celém světě a další miliony diváků se vydávají podporovat své týmy přímo na stadiony. Přirozené spojení mezi značkou SEAT a fotbalovými fanoušky po celé Evropě pramení ze skutečnosti, že vozy SEAT jsou založeny na emocích stejně jako evropský fotbal. Dynamický charakter značky se projevuje mladým a sportovním duchem a orientací na design.

[singlepic id=3125 w=160 h=120 float=right]Na vlastní kůži se o tom bude moci přesvědčit také jeden z diváků, kteří hrají mezi jednotlivými zápasy internetovou soutěž UEFA Europa League Fantasy Football. Na vítěze totiž čeká jedinečná první cena v podobě nového vozu SEAT Leon, jehož bohatá výbava zahrnuje například dvouzónovou klimatizaci Climatronic, multifunkční volant, rádio se vstupem USB/AUX-In pro připojení přehrávačů MP3 a dalších přenosných zařízení, elektricky vyhřívaná a sklopná vnější zpětná zrcátka a 16“ kola Enea z lehké slitiny.

 

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru