Po naprosto fantastickém jarně letním víkendu, který jsme konečně po dlouhé zimě strávili ve společnosti veteránů a klasických brouků, se počasí opět zbláznilo a včera napadl v některých končinách České republiky sníh. To má pak člověk chuť zalézt garáže a pracovat na autě nebo si lehnout k televizi a prostě jen vypnout hlavu a užít si nějaký ten film.

A když film, tak ideálně nějaký, kde se prohání skvělá auta a pěkné holky. O tom asi žádná… K tomu je ideální pár opravdových chlapů, kteří kolem sebe střílí nejen kulkami, ale i hláškami vstoupivšími nakonec do historie. No, tak přesně takové filmy dělá náš velký oblíbenec Quentin Tarantino. Narazili jsme na youtube na video, které mapuje nejlepší, nejzajímavější a nejlegendárnější automobilové scény z některých jeho filmů.

Podívat se tak můžete na Samuela L. Jacksona, Umu Thurman, Johna Travoltu a samozřejmě třeba Kurta Russela v záběrech z několika slavných filmů. Nechybí mezi nimi Pulp Fiction, Kill Bill, Gauneři nebo Jackie Brown. Garantuji vám, že po zhlédnutí tohoto sestřihu si večer nějaký ten film určitě pustíte… 🙂 My tedy určitě.