Třetí ročník DS Tour v České republice

Autor: Tisková zpráva - 5. 5. 2015


Podpořit povědomí o značce DS a vyvolat zájem o vozy DS, to si klade za cíl již třetí ročník DS TOUR. Tato exkluzivní příležitost otestovat kompletní modelovou řadu DS odstartuje ve středu 27. května v Praze 10, Strašnicích. A pokračovat bude až do konce června v dalších 11 městech České republiky.

DS-TOUR-1

Třetí ročník DS TOUR je unikátní v tom, že se během ní v předpremiéře návštěvníci seznámí s novým luxusním vozem DS 5. Tato vlajková loď značky DS, která se na ženevském autosalonu představila ve světové premiéře, získala ocenění „Nejlepší sériový automobil autosalonu“, které uděluje Auto Plus a RTL. Hlasující okouzlil její avantgardní styl – zejména propracovaná vertikální maska chladiče, její elegance a péče o detail a její „Hi-tech“ technologie, jako světlomety s technologií DS LED Vision a místo řidiče ve stylu kokpitu s dotykovým sedmipalcovým displejem.

Svézt se bude možné i vozem nové speciální série DS 3 Red Edition a sportovní variantou DS 3 Racing. Vůz DS 4 zase nabídne vyzkoušení nového motoru splňujícího normu Euro 6, BlueHDi 150k, který se vyznačuje vysokým výkonem a nízkou spotřebou paliva.

Chutné občerstvení a možnost pořídit si za symbolickou cenu památeční tričko DS Tour a model některého z vozů DS doplní celý testovací den.

Pro všechny účastníky je navíc připraveno první číslo úplně nového exkluzivního časopisu, DS Edition, který zachycuje vznik modelu Citroën DS před 60 lety a současnost této luxusní automobilové značky.

K účasti na DS TOUR a možnosti otestovat si všechny vozy vede jednoduchá cesta: stačí se zaregistrovat na www.dstour.cz.

DS-TOUR-2

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek