Trailer: Nový Knight Rider s Davidem Hasselhoffem i KITTem – video

Autor: Anina Russová -   17. 12. 2015


Pojďme se na chvilku vrátit v čase. Přesuňme se společně do doby, kdy jsme jako děti hltali ty nejlepší seriály let osmdesátých. Mezi ty nejvýraznější, a mezi námi – alespoň u nás doma – i ty nejoblíbenější, rozhodně patřil Knight Rider. Černý mluvící Pontiac Firebird Trans Am s velkým pohyblivým světlem, který se jmenoval KITT, nás všechny prostě dostal.

Nejen, že mluvil, ale on také přemýšlel, vždy pomohl a navíc se dal ovládat hodinkami. Snad všichni jsme měli jeho plakát v pokojíčku nad postelí. :) Tenhle báječný seriál se před pár lety na televizní obrazovky vrátil, ale žádný velký úspěch neměl. Hlavní hrdina neměl charisma Davida Hasselhoffa a KITT jako Ford Mustang? To prostě nebyla dobrá kombinace. Ale během příštího roku by se mělo objevit zbrusu nové zpracování Knight Ridera a dobrou zprávou je, že se v něm znovu objeví jak David Hasselhoff, tak hlavně původní Pontiac Trans Am jako KITT. Jen by oba měli podle traileru dostat mladší posilu. Ale jakou? To zatím nevíme. Každopádně to vypadá docela dobře.

Teoreticky se tak můžeme těšit na příjemný odpočinkový film Knight Rider Heroes, kterému znovu bude vévodit mluvící Trans Am. :)

Štítky: , , , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *