Trailer na Rychle a zběsile 8: Dom zradí svou automobilovou rodinu – video

Autor: Anina Russová - 14. 12. 2016


Už za pár měsíců, konkrétně 13. dubna 2017 vtrhne do kin již osmé pokračování tuningové ságy Rychle a zběsile.

Pokud ale opět čekáte upravená auta a rodinu, která za každých okolností drží pohromadě? Čekáte marně. V novém pokračování, které oficiálně nese jméno „The Fate of The Furious“, tedy volně přeloženo něco jako „Zkáza zběsilých“, se rodina rozpadla a původní myšlenka, tedy upravená auta, srazy a vše kolem toho, je nenávratně pryč.

Jestli je to smrtí jednoho z hlavních protagonistu Paula Walkera, nebo prostě jen vyčerpaným námětem, nevíme. Víme, ale že nový díl bude plný akčních scén a vybuchujících aut, domů a lodí. Vedle starých známých tváří, kterými jsou třeba Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Dwayne Johnson, Jason Statham a samozřejmě Vin Diesel, se objeví také dvě oscarové herečky. Těmi jsou Helen Mirren a Charlize Theron.

Trošku se bojíme, že tenhle film, bude absolutní hloupost a ztráta času. Hlavní hrdina v podání Vina Diesela se odkloní od svých přátel na temnou stranu, chybět nebude závod ponorek a Jason Statham tu bude za toho hodného. Uznejte sami, že tohle nezní jako dobře vyladěný koktejl. Ale uvidíme. Snad se pleteme.

Štítky: , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek