2021-toyota-highlander- (2)

Toyoty Corolla a RAV4 dostanou v rámci aktualizace Apple CarPlay a Android Auto

Autor: Tisková zpráva - Zdroj a foto: Toyota -  16. 9. 2020


Toyota svým českým zákazníkům s modely RAV4 a Corolla z nové generace vyráběné od roku 2019 poskytne aktualizaci multimediálního systému Toyota Touch 2 na nejnovější verzi, která podporuje konektivitu Apple CarPlay a Android Auto. Vozy vybavené navigací Go navíc získají možnost aktualizace map Over-the-air.

Aktualizace v hodnotě 10 000 Kč bude poskytnuta zdarma zákazníkům, kteří si nainstalují aplikaci MyT, přidají si do ní svůj vůz a aktivují Služby Toyota Connected. Týká se to modelů Corolla Hatchback a Touring Sports vyrobených do října 2019, Corolla Sedan vyrobených do listopadu 2019 a také modelů RAV4 vyrobených mezi říjnem a prosincem 2019. U RAV4 vyrobených do září 2019 je zároveň nutná výměna mikrofonu v hodnotě 2500 Kč, bez níž by nový software nefungoval. Samotná aktualizace je při instalaci aplikace MyT rovněž zdarma. Později vyrobené modely jsou již podporou Apple CarPlay a Android Auta vybavena.

„Aktualizace oficiálního softwaru od Toyoty bude prověřená, a tím pádem zcela bezpečná. Na oficiální aktualizaci se rovněž vztahuje záruka. Rozhodně nedoporučujeme využívat žádný nelegální software, u něhož není jasné, zda nehrozí krádež dat nebo nenávratné poškození multimediální jednotky,“ říká k nové verzi multimediálního systému Václav Zikmund, produktový manažer značky Toyota.

Aktualizace softwaru bude dostupná ve všech dealerstvích Toyoty v řádu několika týdnů. Potrvá 35 až 150 minut podle konkrétní verze auta. Pro další modely se aktualizace zatím neplánuje.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *