Toyota dnes zveřejnila podrobnosti k plánované celorepublikové jarní akci „Testovací víkend“, která se koná již o tomto víkendu (15.- 16. března 2014) u všech autorizovaných prodejců značky Toyota v České republice. Během tohoto víkendu začíná rovněž u všech autorizovaných partnerů Toyota „Jarní servisní kampaň 2014“, která je zaměřena především na správnou funkci klimatizačního systému vozu.

Akce „Testovací víkend“ je určena pro širokou veřejnost a jejím hlavním cílem je nabídka detailního seznámení s aktuálními modelovými řadami značky Toyota v České republice. Návštěvníci budou mít o tomto víkendu možnost absolvovat testovací jízdy s vybranými modely a k dispozici bude i proškolený personál autorizovaných partnerů Toyota pro případné dotazy či poskytnutí dalších informací ohledně všech modelů značky Toyota.

Mezi předváděcími vozy nebudou chybět ani novinky roku 2014 v podobě modelů Auris Touring Sports (kombi), Verso, Corolla nebo RAV4.

Také zájemci o plně hybridní technologii budou moci získat cenné zkušenosti z testovacích jízd s některými z těchto ekologicky šetrných vozů.

V rámci akce „Testovací víkend“ připravila pro návštěvníky překvapení také leasingová společnost Toyota Financial Services – speciální výhodnou nabídku na profinancování s nulovým úrokem pro nově zakoupené vozy.

Testovací víkend letos navíc symbolicky otevírá také další akci určenou pro zákazníky značky Toyota s názvem „Jarní servisní kampaň 2014“. V rámci této akce, která proběhne v termínu 14.3. – 27.6. 2014, si mohou všichni majitelé vozů značky Toyota nechat zkontrolovat správnou funkci klimatizačního systému a navíc získat až 20% cenové zvýhodnění na vybrané položky v nabídce příslušenství.

toyota-testovaci-vikend-1

Tisková zpráva/-PS-