Toyota rozšiřuje nabídku modelu Yaris a jeho stylové řady Selection. Ke stávajícímu bílo-černému (Pure) provedení mají zákazníci nově možnost vybírat ještě z verze červeno-černé (Passion) a platinovo-černé (Platinum). Navíc mohou při nákupu vozu získat Extra zvýhodnění až 53 500 Kč. Pokud se rozhodnou využít financování Toyota Garant, tak ušetří za akontaci. Tu za ně zaplatí Toyota.

toyota-yaris-selection-white-02

Rozšíření nabídky uvítají zákazníci, kteří si zakládají na svém stylu a mají rádi zajímavé a neokoukané barevné lakování karosérie svého vozu. Stávající elegantní bílo-černé lakování (Pure), které evokuje tradiční protiklady, jakými jsou třeba den a noc či světlo a tma, nově doplňuje vášnivě červená (Passion) v kombinaci s černou a luxusní platinová (Platinum) s černou.

Verze Selection, jež vychází ze stupně výbavy Style, kombinuje odstíny laku bílé perleti, červené Barcelona nebo platinově bronzové s metalickým černým lakem, který najdeme na střeše, předních A-sloupkách, vnějších zpětných zrcátkách, v horní části předních blatníků a na hraně kapoty.

toyota-yaris-selection-grey-03

Interiér verze Selection nabízí černý potah stropu kabiny sladěný s odstínem střechy. Sedačky u verze Pure a Platinum odráží barevnou kombinaci exteriéru, takže jsou zde bílé, popřípadě platinové prvky po stranách sedadel, na opěrce hlavy a v horní části opěradla s příčným prošíváním. U červené Passion je interiér sladěn do černé.

Prostřednictvím dvojbarevného lakování Bi-Tone má každý zájemce možnost si navolit Yaris podle svého vkusu a osobnosti. Tento model se tak díky nový barevným provedením stává ještě atraktivnější volbou pro zákazníky. Lákavé provedení není ani zdaleka to jediné, co automobil svým majitelům nabízí. Paket bezpečnostních technologií Toyota Safety Sense jim pomůže předejít možnému nebezpečí na silnici.

Nová Toyota Yaris Selection se špičkovou výbavou, jedinečným designem a motorem 1,33 Dual VVT-i o výkonu 99 k oníje k dispozici od 342 900 Kč a hybridní model pak v rámci Extra zvýhodnění od 379 900 Kč. Ať se zákazník rozhodne pro jakýkoliv typ pohonu, může využít k nákupu financování Toyota Garant. V tom případě ušetří na akontaci, jelikož tu za něj zaplatí Toyota.

toyota-yaris-selection-red-03