Bylo jen otázkou času než se společnost Toyota Racing Development (TRD) vrhne na novou Supru. A bylo jasné, že to nebude dlouho trvat. Grafické návrhy už jsme viděli v březnu, teď tu máme hotové auto. Navíc v parádní nápadné žluté barvě.

Toyota se se Suprou trefila do černého, zákazníci se jen hrnou a Toyota hlásí vyprodáno. Není se tedy čemu divit, že tovární tuningová firma TRD si pospíšila a připravila si pro ni tuningový kit, který prostě budete chtít. Už třeba jen proto, že každý nový díl, který kit obsahuje, je vyroben z karbonu. Některé díly ho přiznávají, jiné jsou lakovány. V celém tom tuningovém balíčku nechybí širší prahy ani blatníky, přední spodní lízátko nebo naopak zadní, hodně výrazní difuzor.

Nemyslete si ale, že jde jen o nějakou parádu, která se prostě „jen nasadí na auto“. Každý díl byl pečlivě navržen, vyroben a následně k autu připevněn tak, aby podporoval co možná nejlepší aerodynamiku auta! Přesně tak funguje i výrazné zadní křídlo, které plynule přechází ze zadního víka. Samozřejmě, že je z karbonu, a stojí malé jmění. Ale funguje dokonale.

Každý díl z tohoto balíčku je možné koupit samostatně, ale levné to není. Drahý je i celek, TRD si za něj účtují v přepočtu bezmála 300 000 Kč. K tomu všemu pak nabízejí také nová, 19palcová kovaná kola, která vyjdou na 135 000 Kč. V první fázi TRD tento kit nabídne nejprve v Japonsku, ale počítá se s tím, že během několika týdnů se jeho nabídka rozšíří do celého světa, Českou republiku nejspíš nevyjímaje.