Pamatujete si příběh velmi odvážného zdravotního bratra a jeho Toyoty? Koncem loňského roku tento statečný mladý muž zachránil z ohně několik desítek lidí. Stalo se tak při požárech, které zachvátily část Kalifornie, a při nichž o majetek přišly tisíce lidí. Bohužel, několik lidí přišlo také o život, ale toto smutné číslo mohlo být mnohem vyšší, nebýt mladého záchranáře jménem Alynn Pierce. Ten, ačkoliv riskoval svůj život, vjel hned několikrát do rozzuřených plamenů, aby zachránil ty, které tam oheň uvěznil. Povedlo se mu z ohně dostat všechny, ale odnesla to jeho Toyota Tundra.

Technicky autu sice nic nebylo, což je obdivuhodné, ale jinak mělo úplně ohořelé dveře a rozteklá zpětná zrcátka i světlomety. Tak mohutný ten žár byl. Fotky ohořelého auta se rychle rozšířily po sociálních sítích a všimlo si jich i americké zastoupení značky Toyota. To mladému zachránci věnovalo Tundru úplně novou.

Ovšem, netrvalo dlouho a Toyota se mladému zdravotnímu bratrovi ozvala znovu. Navrhla mu, že by to nové auto chtělo lehký upgrade a Alynn samozřejmě souhlasil, ale přesně nevěděl, co se na něj chystá.

Toyota dodržela slovo a vyměnila ohořelý pickup za úplně nový

Auto odvezl do speciální lakovny Team + Bullet Liner v Kalifornii a čekal, co se bude dít. Tady auto nejprve celé odstrojili a nalakovali základovou barvou. A pak se děly věci. Ke konečnému lakování si firma pozvala specialistu až z druhé strany Ameriky, aby Tundru nalakoval přesně tak, jak byla ohořelá ta původní „záchranná“.

Jak z videa vidno, úkol to nebyl jednoduchý, ale výsledek je k nerozeznání od reálného ohoření! Je to až děsivě přesné. 🙂

Kromě toho ale nová Tundra dostala zvýšený podvozek, nová kola obutá do terénních pneumatik, ale také hned dvě LED světelné rampy – jednu na střeše a jednu pod maskou – a také naviják. Má jít o připomínku toho hrdinského činu, který Alynn před pár měsíci zvládl na výbornou. Výsledek je prostě parádní, ostatně, stejně jako to, co Alynn udělal.

Today we surprised @the_pandra with the new Pandra pro on 40’s along with @toyotausa; it was awesome to see him…

Zveřejnil(a) Rockstar Garage dne Úterý 18. června 2019