toyota-logo-showroom

Toyota představila novou koncepci evropských autosalonů

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Toyota - Tisková zpráva - 14. 2. 2022


Toyota Motor Europe v nových prostorách francouzského prodejce Eragny-sur-Oise odhalila budoucí vizi sítě evropských autosalonů. Nová koncepce autosalonů Toyota spojuje všechny produkty a služby mobility pod jednou střechou. V evropských zemích včetně České republiky bude postupně zaváděn mezi roky 2023-2025.

Zahajuje tím novou vizuální identitu značky, kde je návrh vnitřních prostor autosalonu uspořádán kolem centrálního ostrůvku, kde mohou zákazníci komunikovat se značkou jak digitální formou, tak i prostřednictvím prodejců či dalších specialistů.

Přečtěte si také:  Toyota GR Yaris dostane osmistupňový automat. Automobilka už auto vyvíjí

Strategie Toyoty, definovaná jako ‚Beyond Zero‘, tedy výroba vozů nezatěžující životní prostředí, je v novém pojetí autosalonů Toyota velmi silně akcentována.

toyota-novy_koncept_autosalonu_showroom- (1)

Na vyhrazených místech nového prostoru showroomu se nyní prezentuje kompletní nabídka produktů a služeb společnosti, od prodeje nových modelů Toyota přes produkty sportovní divize Toyota Gazoo Racing, bateriové elektromobily značky bZ, koncept prodeje ojetých vozidel Toyota Prověřené vozy, a samozřejmě také poprodejní a další služby, včetně služby mobility KINTO.

Přečtěte si také:  Chcete si koupit nové auto? Tohle je žebříček těch nejlevnějších v Česku

Interaktivní digitální komunikace

Zákazníci budou mít v nových autosalonech Toyota k dispozici nejrůznější nástroje interaktivní digitální komunikace, které věrně zprostředkují požadované informace bez nutnosti přímé komunikace s personálem, stejně jako zkušenosti a zážitky na míru zákazníka přímo v prostředí prodejny. Možnosti takové komunikace jsou velmi široké a intuitivní a zahrnují celou nabídku služeb Toyota, všech produktů značky i veškerá řešení mobility Toyota.

Vedle digitálních nástrojů komunikace jsou zákazníkům k ruce prodejní specialisté, připravení poskytnout další rady a pomoc podle individuálních potřeb. Nová koncepce autosalonu prodejcům obecně umožňuje přizpůsobit se požadavkům konkrétního zákazníka a zprostředkovat mu produkty a služby podle jeho potřeb.

toyota-novy_koncept_autosalonu_showroom-2

„Naše nová koncepce autosalonu znamená důležitý krok v naplňování cíle stát se nejvíce elektrifikovanou značkou mobility preferovanou našimi zákazníky. Nový design autosalonů Toyota přináší nové zkušenosti se značkou i nový a mnohem přirozenější způsob práce pro naše prodejce. Všechny naše produkty a služby totiž soustřeďujeme pod jedinou střechu, kdy se prodejci pro zákazníka stávají skutečnými průvodci světem Toyota. V těchto prostorách mohou zákazníci zažít vše přímo v prodejně, kde jim naši prodejci také zajistí klíčový mezilidský kontakt,“ vysvětluje Didier Gambart, viceprezident pro prodej, marketing a zákaznické zkušenosti v Toyota Motor Europe.

Štítky: ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek