Toyota podporuje talent české reprezentantky ve snowboardcrossu Evy Samkové

Autor: Pavel Srp - 16. 1. 2014


Společnost Toyota Motor Czech se rozhodla podpořit Evu Samkovou, českou talentovanou reprezentantku ve snowboardcrossu v její další sportovní kariéře.

Toyota-Eva-Samkova-partner-sponzor-02

Pro společnost Toyota Motor Czech znamená podpis partnerské smlouvy s mladou talentovanou závodnicí Evou Samkovou návrat do světa sponzoringu v České republice. Vzájemná spolupráce Evy Samkové se značkou Toyota předpokládá využívání vozu této japonské značky pro cestovní účely v rámci sportovní přípravy úspěšné české reprezentantky ve snowboardcrossu v sezóně 2014. Eva Samková bude prezentovat značku Toyota na závodním oděvu, snowboardu a také na svých webových stránkách. Zároveň bude partnerem značky Toyota v rámci různých lokálních marketingových aktivit této největší světové automobilky.

Eva Samková je patrně největším talentem českého juniorského sportu. Snowboardcrossu se naplno věnuje od roku 2008 pod vedením trenéra Jakuba Flejšara a trenéra reprezentace Marka Jelínka. Má velké ambice dosáhnout letos významných úspěchů na světové snowboardcrossové scéně. Mezi nejvýraznější úspěchy Evy Samkové patří tři tituly juniorské mistryně světa v letech 2010, 2011 a 2013, titul Mistryně ČR ve snowboardcrossu a také aktuální 3 vítězství v závodech Světového poháru, a to v kanadském Blue Mountain, rakouském Montafonu a Vallnord-Arcalís v Andoře.

„Mám velkou radost, že jsme s Toyotou našli společnou cestu v mém snowboardcrossovém počínání. Toto auto mě teď doprovází na závody Světového poháru a je fakt příjemným společníkem na mých dlouhých cestách po Evropě. Asi jsem byla moc hodná, protože to auto byl vlastně takový opožděný vánoční dárek,“ komentuje první dojmy ze spolupráce Eva Samková.

„Eva má obrovský sportovní talent a vůli být v tom, co dělá, úplně nejlepší. Tady já vidím symbolické spojení se značkou Toyota. Sledovali jsme její reprezentační počínání především ve Světovém poháru poměrně dlouho a s každým dnem byla naše představa o následné podpoře jejího talentu silnější a silnější. Dnes stojíme na prahu společného přátelství a nezbývá, než Evě popřát hodně štěstí pro sezónu 2014, která bude mít významný vrchol už za pouhý měsíc. Držíme Evě palce a těšíme se na společné zážitky ve snowboardcrossu i na její radost za volantem vozu značky Toyota,“ říká Martin Peleška, obchodní a marketingový ředitel společnosti Toyota Motor Czech.

Toyota-Eva-Samkova-partner-sponzor-01

Tisková zpráva/-PS-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru