Toyota Garant: 10 % akontaci za vás zaplatí automobilka

Od Tisková zpráva | 19. 1. 2016


Společnost Toyota Central Europe (TCE) připravila ve spolupráci se sesterskou finanční společností značky Toyota Financial Services Czech s.r.o. (TFSCZ) na začátek roku velice výhodný způsob pořízení nového vozu. Ti, co se rozhodnou při nákupu nového vozu pro pořízení formou Toyota Garant, ušetří na akontaci. Tu za ně do konce února 2016 zaplatí Toyota.

toyota-yaris

Nový vůz značky Toyota tak nikdy nebyl dostupnější. Rozhodne-li se zákazník pro pořízení modelu Aygo, Yaris, Auris, Verso či Corolla, nepotřebuje skládat nutnou 10% akontaci. Tu za ně při využití financování Toyota Garant totiž zaplatí sama Toyota.

Za nové Aygo tak zaplatí majitelé od 4 435 Kč měsíčně. Yaris je dostupný od 5 299 Kč měsíčně a v případě, že si zákazníci vyberou Auris, pak mohou počítat s měsíční splátkou od 6 795 Kč, u Corolly je to od 7 251 Kč. Toyota myslí i na velké rodiny, a proto pro ně určené Verso je k dispozici již od 8 737 Kč měsíčně. Všechny uvedené částky platí právě při 10% akontaci, kterou hradí Toyota.

„Touto nabídkou chceme vyjít vstříc všem, co touží po novém voze, ale nechtějí vázat své finanční prostředky na počáteční investici ve výši akontace,“ říká k nabídce Martin Peleška, ředitel českého zastoupení značky Toyota, a doplňuje: „Financování Toyota Garant se od svého uvedení stalo velmi oblíbené a věříme, že díky této naší nabídce, kdy za zákazníky zaplatíme akontaci, budeme v ulicích vídat ještě více našich vozů.“

Toyota Garant je revoluční způsob pořízení vozu, které charakterizují tři hlavní výhody. Těmi jsou flexibilita při ukončení financování, garance budoucí hodnoty vozu a to, že majitel je ekonomickým vlastníkem vozu po celou dobu financování.

toyota-garant-