Toyota Financial Services doplnila portfolio svých služeb

Od Tisková zpráva | 27. 10. 2015 0

Toyota Financial Services představuje novou službu Toyota Servis Plus. Tato služba je balíčkem tří produktů pokrývající kromě standardní záruky od výrobce také další tři oblasti – údržba (pravidelné prohlídky vozidla předepsané výrobcem), opravy (vše nad rámec pravidelných prohlídek, např. výměna brzdových kotoučů, stěračů atp.) a výměnu pneumatik. Zákazník může volit mezi dvěma alternativami – celým balíčkem služeb nebo jen údržbou a opravami.

Služba Toyota Servis Plus je nabízena na celou modelovou řadu Toyota (tedy od Toyota Aygo až po Toyota Land Cruiser), je určena pro všechny typy zákazníků (tedy jak firemní, tak i soukromé osoby) a je součástí nabídky finančních produktů Toyota Kredit Plus (úvěr s plnou amortizací jistiny), Toyota Garant Plus (úvěr s částečnou amortizací jistiny, kdy zákazník na konci smlouvy volí jednu ze 4 variant, jak bude dále s vozidlem naloženo) a Toyota Rent Plus (operativní leasing se službami). Financování, včetně paketu Toyota Servis Plus získá zákazník přímo u autorizovaného prodejce.

V tuto chvíli jsou jedinými omezeními pro získání služby nájezd vozu 200 tis. km a pořizované vozidlo musí být nové.

Ing. Aleš Kamarýt, jednatel Toyota Financial Services Czech s.r.o. k tomu říká: „Uvedením balíku Toyota Servis Plus jsme zcela doplnili naší nabídku financování a doprovodných služeb pro naše zákazníky,“ a dodává: „Základní úvahy o tomto balíku se datují do roku 2001, tedy do doby, kdy jsme definovali svou dlouhodobou firemní vizi. K tomu se následně přidal vývoj trhu v posledních letech a vše do sebe hezky zapadlo.“

Toyota Servis Plus přichází na trh rovněž v době, kdy Toyota Financial Services oslavila v České republice své patnáctileté výročí existence.

„Je pro mne opravdu velkým zadostiučiněním, že zrovna tento rok se nám podařilo naší nabídku dokompletovat,“ říká Kamarýt a pokračuje: „V roce 2002 jsme byli po GMAC (captive leasingová společnost GM) druzí, kdo jako nebankovní instituce našeho typu přišel na trh v České republice s úvěry, v roce 2008 jsme byli první s našim co-brandovaným Toyota Pojištěním prodávaným i zákazníkům pořizující si své vozy za hotové. V roce 2010 jsme pak uvedli robustní portál TFS ONLINE obsluhující naše zákazníky a obchodní partnery.“

To, jak doplnění nabídky služeb balíkem Toyota Servis Plus osloví zákazníky Toyota, je otázkou nadcházejících měsíců. Již dnes ale firma ví o některých dalších možnostech, které existence balíku v nabídce do budoucna nabízí.

Přečtěte si také:  Policie převzala prvních 22 off-roadů Toyota Land Cruiser

toyota-auris-02-geneva-ms-2015