Toyota Aygo snowboardcrossařky Evy Samkové jde do aukce

Autor: Tisková zpráva - 8. 3. 2015


Toyota Aygo s unikátním grafickým „vlčím“ motivem na boku vozu, které používala minulý rok úspěšná reprezentantka ve snowboardcrossu Eva Samková jde nyní do internetové aukce.

eva-samkova-toyota-aygo-1

Eva Samková, ambasador modelu Aygo, převzala v minulém roce tento svůj vůz přímo ve výrobním závodě TPCA nedaleko Kolína, kde jen několik dní před tím sjel z montážní linky.

Po předání nového vozu z produkce automobilky Toyota v lednu letošního roku došlo k dohodě společnosti Toyota Motor Czech s Evou Samkovou a portálem Blesk.cz ohledně uspořádání online internetové aukce jejího původního vozu Toyota Aygo.

Jedinečnost tohoto městského vozu nespočívá pouze ve výjimečném a osobitém designu, kterému dominuje písmeno X na jeho přední části. Pohonná jednotka 1,0l je navíc držitelem několika titulů „Motor roku“ a vůz oslovuje rovněž nebývale vysokou úrovní personifikace a konektivity. Zajímavostí je také samočinná převodovka x-shift a stahovací plátěná střecha.

Unikátní se stává Toyota Aygo Evy Samkové také tím, že vůz je graficky ztvárněn „vlčími“ motivy ze závodní přilby, kterou použila zlatá reprezentantka před více jak rokem během nezapomenutelného úspěchu v Soči.

Hlavní aukce unikátního vozu Toyota Aygo bude navíc doplněna SMS soutěží o snowboard vlastnoručně podepsaný Evou Samkovou při jeho předání.

„Aygo mně strašně bavilo a je fakt skvělý, že jsme s Toyotou a Bleskem.cz byli schopni něco takového uskutečnit. Myslím si, že aukce toho auta je super věc, která skutečně pomáhá. Polovina výtěžku půjde na podporu dětských snowboardcrossových kempů a druhá půlka pomůže Tomáši Pazderovi, který je prvním Mistrem světa ve snowboardcrossu neslyšících,“ vysvětluje Eva Samková.

„Naše spolupráce s Evou Samkovou dostává uspořádáním aukce jejího vozu další, úplně nový rozměr, což nás opravdu nesmírně těší. Na začátku našeho partnerství jsme podpořili její talent a neuvěřitelnou houževnost, se kterou ke špičkovému závodění na snowboardu přistupuje. Eva však ukázala i další velmi důležitou vlastnost úspěšné závodnice – a to snahu pomoci celému sportu, ve kterém je tolik úspěšná. Následná podpora mládeže i tělesně postižených snowboardcrossařů je tak pro Toyotu zcela přirozeným pokračováním naší dlouhodobě pozitivní spolupráce. Tímto chci poděkovat také redakci Blesku.cz za podporu při realizaci tohoto všeobecně prospěšného projektu,“ řekl Martin Peleška, ředitel společnosti Toyota Motor Czech.

Internetová aukce vozu Toyota Aygo Evy Samkové proběhne v pondělí 9. března 2015 na internetovém portálu Blesk.cz a to od 10 do 16 hodin.

eva-samkova-toyota-aygo-2

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru