Toyota a Lexus vítězí v průzkumu mezi správci vozových parků

Autor: Pavel Srp - 22. 12. 2011


Vozy značek Toyota a Lexus předčily očekávání správců vozových parků ve Velké Británii: v průzkumu „Fleet Operator Attitude Survey“ organizace Sewells získaly v klíčových kategoriích nejlepší hodnocení v celém odvětví.

Letošní průzkum mezi provozovateli vozových parků (2011 Fleet Operator Attitude Survey) britské organizace Sewells specializující se na průzkumy v automobilovém průmyslu ukázal, že zákazníci spravující firemní automobilové flotily kladou při výběru nových vozů nejvyšší důraz na „kvalitu a spolehlivost“ a „náklady na servis, údržbu a opravy“. Studie poukázala na skutečnost, že právě v těchto oblastech vynikají vozy značky Toyota, které v otázkách nákladů na servis, údržbu a opravy dosahují nejlepšího ohodnocení mezi velkoobjemovými výrobci a zároveň jsou vysoce ceněny pro jejich kvalitu a spolehlivost.

Značka Lexus podobně dosáhla nejlepších výsledků v kategorii nákladů na servis, údržbu a opravy mezi konkurencí v prémiovém segmentu automobilů.

Průzkum potvrdil zasazení fleetové divize značek Toyota a Lexus plnit hlavní priority zákazníků a zajišťovat komplexní nabídku modelů v souladu s jejich potřebami.

Johan Verbois, generální ředitel Toyota Lexus Fleet & Remarketing, uvedl: „Výsledky průzkumu britské organizace Sewells jsme velice potěšeni. Máme radost z toho, že naše úsilí nachází ohlas u oborových specialistů zodpovědných za rozhodování. V několika minulých letech jsme v Evropě navýšili investice, neboť fleetovým zákazníkům chceme od roku 2012 věnovat zvýšenou pozornost. V našem úsilí budeme nadále pokračovat, abychom prioritně plnily potřeby našich zákazníků a nabídly firemní klientele všestranné služby s vysokou přidanou hodnotou, ale i nové pokrokové výrobky.

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru