Supersporty se tomu bohužel většinou nevyhnou. Touha po super rychlém designu je veliká a pak to dopadá nějak takhle. Zde budiž alespoň malou náplastí fakt, že pod ohavným kabátkem se schovává Ferrari F430. Toto Ferrari Enzo je původem z Izraele, a to, jak vypadá, není jediný důvod, proč byste měli dávat ruce pryč.

Internet je plný všemožných replik, které většinou skrývají jako základy jako Pontiac Fiero nebo Toyotu Celicu a další. Jak můžete číst výše, zde je použitá o něco modřejší krev. Ferrari F430 nabídne pěkných 490 koní, těžko říct, jaké zrychlení udává této stavebnici, ale v původní podobě byly k dosažení stokilometrové rychlosti potřeba 4 sekundy.

Panely karoserie jsou prý skutečně karbonové, design hliníkových kol ctí původní podobu kol z Enza a celek je samozřejmě vyveden v charakteristickém červeném laku. Dobře, až do této chvíle to byly ještě poměrně dobré zprávy, ale hned první fotografie prozrazuje lehkou disproporci a už tak nějak začínáte tušit, že v tomhle voze byste byli jenom pro smích. Zejména z boku vynikne neodpovídající rozvor náprav. Celý tenhle paskvil je teď aktuálně k prodeji na známém aukčním serveru eBay, a teď se podržte, za krásných 400 000 dolarů, cca 9 milionů korun! No řekněte sami, nenapadá vás hned několik vozů, které byste za tu cenu pořídili radši?

Comments are closed.