Někdy si myslíme, že nás už nic nepřekvapí, že jsme nejspíš viděli už vše. Jenomže pak přijde absolutní zběsilost, jakou je i auto z přiloženého videa, a pocit nás rychle přejde. A garantujeme vám, že to budete mít stejně.

Ve videu se představí jedna hodně excentrická kadeřnice, která své povolání miluje natolik, že ho přenesla i na svůj Fiat 500. Dotyčná pochází z Itálie a pro svůj projekt musela nakoupit rovných 100 kilogramů lidských vlasů. Těmi pak olepila celé své auto, čímž se dostala do knihy rekordů jako majitelka oficiálně nejvlasatějšího auta.

Na auto byly použity pouze ženské vlasy různých odstínů a barev, přičemž práce na Fiatu zabrala asi 150 hodin. A rozhodně nešlo o nic levného. Projekt majitelku vyšel na celkem asi 80 tisíc eur, tedy asi dva miliony korun. A to je zatraceně drahá foukaná.

Také vás v mezičase napadlo, jak se takové auto udržuje? Je to o něco náročnější než jet do myčky. Jednou za čas totiž majitelka musí vzít svůj vlasatý Fiat do práce, do kadeřnictví, kde všechny vlasy pečlivě umyje, vyfouká a nalakuje, aby držely v požadovaném tvaru.