Top Gear nezemřel! Natáčí se prý dál a se staronovými moderátory

Autor: Anina Russová - 27. 9. 2016


První série „nového Top Gearu, tedy dílů, ve kterých už nefigurovala trojice Clarkson, Hammond a May byla velkým propadákem. Sledovanost i kvalita šly rapidně dolů. Říká se, že trailery na novou show, kterou právě tihle tři připravují, mají větší sledovanost, než celý Top Gear.

top-gear-2016-reid-schmitz-leblanc-jordan-stig

Divákům prostě nesedl uječený Chris Evans a ten tak raději z pořadu odešel. Vypadalo to tak, že s Top Gearem je definitivní konec, ale BBC, která má pořad pod křídly, se nevzdává a vydala prohlášení, že natáčení bude pokračovat. V roli moderátorů se objeví Matt LeBlanc, na kterého se dalo dívat, a který má auta opravdu rád, a s ním Chris Harris a Rory Reid. To je mezi námi snad nejlepší volba, jaká mohla vedení BBC napadnout. K nim se v některých epizodách, ale vždy jen na pár záběrů, přidá Eddie Jordan a Sabine Schmitz. Upozaděna by měla být i role Stiga, který bude „jen“ zajíždět ta nejrychlejší kola. Podle dostupných informací je potvrzeno, že všichni tři podepsali smlouvu na dvě sezóny.

To všechno je sice hezké a věříme, že nové složení pomůže s mizernou kvalitou současného Top Gearu, ale The Grand Tour, tedy pořad Clarksonem, Hammondem a Mayem startuje už 18. listopadu. A pokud bude alespoň tak dobrá, jako trailery, vezme Top Gearu velkou část diváků. No, my sami jsme zvědaví, jak to celé dopadne.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru