Top Car Panamera Stingray GTR

Autor: Pavel Srp - 24. 4. 2012


Na monackém autosalonu bylo představeno mnoho luxusních aut a nechybělo mezi nimi ani toto upravené Porsche Panamera Stingray GTR v kombinaci modré barvy a karbonových doplňků. Vystavené auto nese číslo 7/25 a na svědomí ho má společnost Top Car.

A co všechno je na autě jinak? V podstatě skoro vše. Nové jsou oba nárazníky, karbonový spojler pod předním nárazníkem, boční nástavce prahů, rozšiřovací sada na blatníky a dveře či zadní karbonové křídlo. Díky tomu jde na pohled o úplně jiné auto. S úpravami a karbonem se nešetřilo ani v interiéru, jehož luxusní atmosféru dotváří luxusní kůže Nappa.

Porsche Panamera Stingray GTR bude vyrobeno v omezené sérii pouhých 25 kusů a za úpravu zaplatíte 47 765 € (cca 1 194 000 Kč) v případě, kdy díly budou z karbonu nebo 41 315 € (cca 1 032 000 Kč) v případě obyčejných dílů.

Pokud by vám nestačily pouze úpravy vzhledu, Top Car pošle vaše auto svému partnerovi v Rusku. Ten z verze Turbo dokáže vymáčknout více než 700 koní. Jako třešinka na dortu pak působí poslední možnost úpravy. Tou je partnerství se společností ADV.1 Wheels, která Panameru obuje do luxusních kol!

Jak se vám Panamera Stingray GTR líbí? ;)

[nggallery id=722]

-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru