Ferrari F355 Spider ohorele torzo (5)

To, co vidíte ve fotogalerii, jsou zbytky Ferrari F355 Spider z roku 1999. Opravdu. Je to tak. Netušíme, kolik mělo v době požáru najeto nebo v jakém bylo stavu. Ani nevíme, co vlastně za požárem stálo. Faktem ale je, že oheň byl tak rozsáhlý a rychlý, že auto nebylo možné zachránit. Ale co si budeme povídat, italská auta mají občas s ohněm trochu problémy.

Majitel auta se ale rozhodl, že z toho zbytku zkusí ještě něco dostat. Nechápeme sice, jak je to možné, ale poté, co se ohořelé italské torzo objevilo na internetu, našlo během chvíle svého nového majitele. Jen nás mrzí, že nevíme, za kolik ho koupil. Vždyť z původního auta opravdu nezůstalo nic, co by se dalo použít! Ani motor, ani díly. Prostě nic.

Logiku by to dávalo jen tehdy, pokud by ty zbytky někdo koupil opravdu za hubičku a pak je odvezl do šrotu takzvaně „na váhu“. Třeba pak ve výkupu dostal víc, než kolik za to dal. A nebo kvůli dokladům…

Ovšem na internetu se mluví i o tom, že fakt, že jsou tyto zbytky prodány, je jen fake. Prý se tak prodejce snažil na svůj web přilákat více pozornosti, což se mu ovšem povedlo na výbornou. Ať tak nebo tak, je to celé postavené na hlavu, co myslíte.

Mimochodem, inzerát s oznámením, že je prodáno, najdete zde.