O tom, že některá auta umí díky svým výfukům zahrát hotovou symfonii, jistě už víte. Však jsme vám ukazovali třeba skvělá Porsche, která si na vlastní výfuky hrají k narozeninám. Ale zajímavá byla i přehlídka supersportů, která hrála vánoční koledu nebo 18 vozů Mercedes-AMG, které ukázaly, jak má znít autařské nebe.

Teď si můžeme poslechnout různé zvuky aut, které ovšem parta tvůrců přetvoří v regulérní, ale hlavně celkem vydařenou taneční skladbu. Na svědomí ji má parta milovníků hudby a aut, kteří si říkají Slashlife Production.

Ti si vzali do parády Bentley Continental GT Speed, Novitec Rosso N-Largo (tedy upravené Ferrari F12) a Ferrari 430 Scuderia, pomocí kterých stvořili track, který by se dobře poslouchal v těch nejvyhlášenějších klubech světa.

Nepoužili ale jen zvuky výfuků jednotlivých super aut. Vsadili také na zvuk zavírání dveří či zvuk použití ruční brzdy, aktivace některého z asistentů nebo třeba zapnutí ventilace. Všechny nahrané zvuky pak stáhli do počítače, za pomocí něhož vznikla opravdu zajímavá kompilace.

Ačkoliv je nám jasné, že to nemusí být tak úplně váš šálek kávy, způsob, jakým tato skladba vznikala, je prostě fascinující. Výsledek si můžete poslechnout zde, ale nezapomeňte se pak podívat i na video, které zachycuje zákulisí z natáčení.