Tohle je důvod, proč jsou velké pick-upy ve městě potřeba

Autor: Anina Russová - 2. 12. 2018


Většina značek, které mají ve svém portfoliu velké pick-upy, je prezentuje jako skvělé nástroje pro práci, ale i pro zábavu mimo hladký povrch asfaltu. Ovšem my jsme přesvědčení o tom, že jako si tahle báječná auta vedou v terénu, uplatní se stejně dobře i ve městě.

V prvé řadě nemusíte vůbec řešit retardéry, kanály nebo obrubníky. Jízda samotná, ale třeba i parkování je rázem mnohem pohodovější a příjemnější. Opravdu! Třeba takové parkování. Jak si standardně musíte dávat velký pozor na disky nebo na to, abyste se pneumatikou zbytečně moc neopřeli o obrubník, u těchto pick-upů je to úplně jedno. Nemyslíme to tak, že si máte odřít kola! Myslíme to tak, že se díky pohonu všech kol a super světlé výšce prostě ladně vyhoupnete na obrubník a nemusíte nic řešit. Navíc kola těchto aut bývají obutá do pořádných pneumatik, a ne do něčeho, co připomíná slupku od salámu.

Kdo z vás někdy podobný typ auta ve městě zkusil, jistě chápe, o čem mluvíme. Ovšem je tu ještě jedna velká výhoda aut určených standardně do terénu. Stojí-li před vámi kolona, můžete ji klidně objet. Třeba po poli. Dalším plusem je situace zachycená ve videu, které pro vás nyní máme. V něm uvidíte řidiče Dodge Ram, který se dostal do nepříjemné, ale standardní městské situace.

Při dojezdu do zpomalující kolony se před něj dosti neurvale nacpal řidič BMW. Sice u toho zvládl použít blinkr, ale i tak to od něj nebylo zrovna dvakrát hezké. Ovšem místo toho, aby se řidič Ramu nějak rozčiloval, troubil nebo si to snad šel vyříkat, prostě toho troubu objel. A mohl to udělat jen díky svému autu. Takže ano, podle nás jsou velké pick-upy ve městě prostě nutností. 😊 Už jen kvůli takovým situacím.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru