carlex_design-ferrari_812_superfast-tuning- (5)

Polská společnost Carlex Design už mnohokrát dokázala, že prostě a jednoduše umí, a dokáže zákazníkovi splnit asi jakékoliv přání. Potvrzuje to i na nejnovějším projektu na bázi Ferrari 812 Superfast.

Jeho majitel odvezl auto k polským specialistům na interiéry Carlex Design, aby mu změnili interiér přesně podle jeho přání. A zdá se, že to dopadlo na jedničku s hvězdičkou. Interiér je decentní, přesto z něj čiší individualita a punc té nejvyšší originality. Základem je černá barva a odstíny šedé, doplněné o kontrastní žlutou. A přitom to nevypadá vulgárně.

Přečtěte si také:  Velké ledvinky už i na váš bavorák. Na starší BMW řady 5 už si můžete koupit nový nárazník

Čalounění kombinuje kůži a Alcantaru, ale také prvky jako proužky, různé vzory a kontrastní prošívání. K tomu navíc nechybí ani karbon, z něhož jsou vyrobeny některé prvky palubní desky.

Záležet si v Carlex Design dali nejen na samotné kabině, ale také na prostoru za sedadly. I ten dostal zcela nové čalounění. Nechybí ani přesky k uchycení drobného nákladu. Na jiné části auta úpravce nesahal, takže exteriér, ale i technika zůstaly beze změny.

Přečtěte si také:  Hvězda basketbalové NBA si nechala upravit Rolls-Royce Cullinan. Puristé nad úpravou možná zapláčou

Mimochodem pro připomenutí dodáme, že Ferrari 812 Superfast přišlo v roce 2017. Pohání ho 6,5litrový vidlicový dvanáctiválec s výkonem 588 kW/800 koní a maximem točivého momentu 718 Nm. Zrychlit z 0 na 100 km/h zvládne jen za 2,9 sekundy, na dvoustovce je za 7,9 sekundy od startu a maximální rychlost je až 340 km/h. Mimochodem, poháněna jsou jen zadní kola.

Přidat komentář