To netrvalo dlouho. Známý policejní sbor si pořídil nejkontroverznější Teslu současnosti

Autor: Radim Plachý - Zdroj a foto: Policie Dubaj - 19. 6. 2024


Policii většinou řidiči nemají spojenou s těmi nejpříjemnějšími zážitky. Dává to smysl, ale existují i policejní sbory, které sice mají pověst těch přísných, ale zároveň je nejde svým způsobem neobdivovat. Mluvíme hlavně o dubajské policii, která na sebe už pár let poutá pozornost celého světa – především kvůli vozovému parku. Teď do něj přidala asi nejkontroverznější Teslu, jaká existuje.

Asi se to dalo čekat, protože dubajský policejní vozový park vždy bral dech. Jakkoliv se všemi těmi auty, ve kterých nechybí modely Mercedes-AMG, Bugatti, Ferrari, Bentley nebo Lamborghini, vždy dokázala policie zaujmout, faktem je, že s nimi na zásahy nejezdí. Používá je hlavně k propagaci práce policie a k marketingovým účelům.

Nově bude tyto služby plnit i Tesla Cybertruck. Podle tamní policie bude toto elektrické monstrum hlídkovat na oblíbených turistických místech, což znamená, že policisté s ním sice budou dohlížet na bezpečnost, ale znovu tam, kde jsou hodně na očích a kde si je dost lidí vyfotí na sociální sítě.

Jak se asi dalo čekat, policejní Tesla Cybertruck dostala klasické barvy dubajské policie, tedy bílou a zelenou. Reakce na toto provedení jsou ale trochu rozporuplné. Někteří chápou, že jde o policejní barvy, jiní i přes tento fakt tvrdí, že výsledek je nepovedený. Někteří jej dokonce přezdívají bílá velryba, a ne v pozitivním duchu. Policisté se ovšem zatím nepochlubili, jakou přestavbou Cybertruck prošel. Na to si asi budeme muset ještě počkat.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru