Ti nejlepší maranellští teplokrevníci najednou: F40, F50, Enzo a LaFerrari – video

Autor: Jan Karlík -   7. 5. 2015


Pokud právě snídáte, svačíte, obědváte nebo večeříte a máte v plánu si tímto videem zkrátit chvilku, doporučujeme tuto činnost na chvíli pozastavit. Mohlo by vám zaskočit!

Nemusíte ani být skalními fanoušky značky se vzpouzejícím se koněm ve znaku, aby vám z tohoto videa běhal mráz po zádech. Na spotu se totiž ukážou rovnou čtyři nejvíce ikonické vozy poslední éry Ferrari – F40, F50, Enzo a LaFerrari.

Nejen obsah, ale také důvod, proč tento spot vyšel, je velice důležitý. Jedná se o oslavu dlouhé kariéry testovacího jezdce Ferrari jménem Dario Benuzzi. Ten začal již v roce 1969 testovat vozy Ferrari a byl to právě on, kdo stál za úžasnými jízdními vlastnostmi strojů jako 355, 360 Modena, F430 či 458 Italia, ale také 288 GTO, F40, F50, Enza a již zmíněného LaFerrari. Takže věřte, že pro Ferrari je minimálně stejně důležitý jako například mediálně více známý Valentino Balboni pro Lamborghini.

Samotný Dario vám na videu představí to nejlepší červené za posledních 30 let. Škoda jen, že je video poměrně krátké… Nebo si Ferrari pro nás chystá celovečerní dokument? :) Pohodlně se usaďte a hlasitost doprava.

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *