Thule-Cargo-carriers-and-baskets-Category

Thule je značka, která přináší rovněž bezpečí a komfort našim dětem

Autor: Komerční sdělení -   2. 2. 2021


Značka Thule je vždy prezentována jako brand určený motoristům. Její střešní nosiče i střešní boxy jsou proslulé, a kdo si chce koupit něco lepšího a bezpečnějšího, ten sáhne obvykle právě pro Thule. Jenomže bezpečí v autě často zvyšujeme právě kvůli dětem a Thule jde, pokud jde o produkty pro děti, i dál. Věděli jste, že nabízí i dětské kočárky?

Bezpečný interiér automobilu je bez neupevněných zavazadel

Děti bývají v automobilu velice zranitelné a dobrá dětská autosedačka rozhodně nestačí. Důležité je auto udělat bezpečným obecně. Rozhodně bychom neměli v automobilu nechávat žádné věci bez upevnění. Pro děti může být nebezpečná i neupevněná kabelka, natož těžší zavazadla. Všechny převážené věci patří do kufru automobilu. Pokud se do něj nevejdou, ideální je vyjet se střešním boxem.

Střešní boxyThule mají pověst nadstandardně kvalitních. Chlubí se různými vychytávkami, včetně dobré aerodynamiky i bezpečného uzavírání či přístupu k boxu z obou stran. Díky boxu dostaneme z interiéru pryč vše, co může být pro děti nebezpečné nejen při nárazu, ale i při pouhém zabrzdění.

TIP: Věděli jste, že do střešního bosu snadno vložíte i složený dětský kočárek? Ke kočárku je jednoduchý přístup a nepráší se na něj. Je navíc na pro dítě i posádku vozidla bezpečném místě.

Větší věci rovněž nevozíme v automobilu. Uchytíme je na střešní nosiče Thule. Tam samozřejmě patří i sportovní potřeby. Lyže a snowboard jde upevnit přímo na střešní nosiče, případně je převážet ve střešním boxu. Thule má ve své sortimentu taktéž nosiče na sportovní vodní potřeby a samozřejmě nosiče na kola. Zvažte, které budou pro vás nejpraktičtější. V sortimentu najdete střešní nosiče kol, nosiče kol na páté zadní dveře i nosiče kol na tažné zařízení.

Jedete s malými dětmi na kolo? Pořiďte si Thule cyklosedačku

Thule je švédská firma a tomu odpovídá i její sortiment – třeba cyklosedačky na kolo v nejvyšší kvalitě. Kdo navštívil Švédsko, viděl, jak důležité je zde kolo jako dopravní prostředek. Běžně se na kole jezdí i s nejmenšími dětmi. Vyberete si dětské cyklosedačky zadní i přední, s perfektním zajištění uchycení dítěte i s velice propracovanou ergonomií, díky které sedí dítě zdravě i bezpečně.

Jiné řešení pak nabízí dětské vozíky

Hodí se pro upevnění za kolo a poskytují i skutečně zajímavou nosnost. Dětské vozíky však lze umístit i na lyže. Vozíky se vyrábí i vhodné pro běh, takže maminky si takto mohou směle jít s malým dítětem zaběhat bez toho, aby pro něj musely shánět hlídaní. Existují modely dětských vozíků, které se hodí pro čtyři aktivity současně: pro procházky, běh, cyklistiku i lyžování. Při všech budou bezpečné a umožní vám věnovat se svým koníčkům bez omezení i s malým dítětem.

Dětské kočárky Thule

Jestliže stojíte před rozhodnutím, jaký dětský kočárek pro dítě, rozhodně zvažte opět Thule. Dětské kočárky Thule jsou doslova prošpikované špičkovými vychytávkami a mají skvělý design. Vybrat si lze z modelů vhodných do města, včetně kočárků pro dvojčata. Thule ale nabízí rovněž kočárky určené pro sport. Ty dnes maminky, ale i aktivní rodičové obecně, velice vítají.

Prodejna Thule – online i kamenná na Praze 9

Prodej Thule produktů poskytuje firma Střešní nosiče BöHM s.r.o. Její plnosortimentní prodejnu najdete v pražském Hloubětíně (Praha 9) na ul. K Hutím 1074/6. Veškeré produkty si však lze kupit i v e-shopu: Prodejnath.cz. Odborníci z firmy vám umí pomoci i doporučit optimální produkty, které se hodí pro váš typ automobilu, ale i pro vaše potřeby, pokud jde o využití Thule produktů pro sportovní aktivity, včetně těch s dětmi. Firma navíc představuje zajímavé novinky. Jednou z nich, která se letos stane hitem pro letní dovolené, jsou Thule střešní stany na automobil. Právě v prodejně Thule na Praze 9 je můžete vidět nainstalované přímo na automobilu.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *