Tetris Challenge si získala i českou policii a ostatní složky IZS

Autor: Anina Russová -   30. 9. 2019


Zaznamenali jste novou módu na sociálních sítích, která nese označení Tetris Challenge? Po celém světě se jí účastní policisté, hasiči, záchranáři, ale i taxikáři, pošťáci nebo různí úředníci. Jde o to ukázat, co kdo vozí v autě. Ovšem nejde o to náklad a posádku jen tak vyskládat. Jde o tom, aby na fotce bylo vše pečlivě srovnané, jasně rozpoznatelné a až matematicky přesně rozmístěné vedle auta. Včetně posádky!

Vtipné je, že k různým řidičům se na sociálních sítích postupně přidali piloti malých, ale i opravdu velkých letadel, popeláři nebo potápěči. Doporučujeme na instagramu vyhledat hashtag #tetrischallenge a pobavit se! Nebo rovnou klikněte zde. :)

Co už před několika měsíci zasáhlo svět, se konečně dostalo i k nám. A je to moc dobře, protože jak policisté, tak záchranáři a hasiči ukázali, že mají smysl pro humor, ale také to, jak vlastně vypadá vybavení jejich aut. A že je to hodně zajímavá podívaná.

Například policisté ukázali jak zásahové oblečení, tak třeba speciální pásy s ostny, které slouží k zastavení ujíždějícího auta. Ke standardní hlídce se pak přidala řada speciálních jednotek, takže se můžeme podívat i na to, jak vlastně opravdu vypadá povinná policejní výbava. 

Řekneme vám, že bychom to do aut skládat nechtěli. Těch věcí mají opravdu hodně! Vtipná je ale fotka s jedním zadrženým a plyšovými medvídky. Mimochodem, ty policisté vozí pro případ, že budou zasahovat někde, kde bude potřeba uklidnit malé dítě. Mívají je u sebe i hasiči. :)

Mimochodem, i jejich Tetris Challenge je hodně zajímavá. V autě toho vozí neuvěřitelné množství! Stejně, jako záchranáři. Upřímně přiznáváme, že tahle přehlídka nás hodně baví.

Štítky: , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek